Charakteristika a popis programu, instalace a odinstalování

Popis programu

Program Connection Meter® měří celkový čas strávený na Internetu a podle uživatelem zadaných údajů počítá cenu za data a čas. Zároveň umožňuje ekonomické využití celé časové jednotky pomocí zvukového, případně vizuálního signálu oznamujícího její konec. V neposlední řadě je program schopen naměřená data zpracovat a to do protokolu nebo grafické podoby. Connection Meter umožňuje také sledování datových toků, FUP, atd. Je tedy určen pro každý druh trvalého nebo dočasného připojení prostřednictvím modemu, GPRS, ADSL, WiFi, kabelové televize, atd.

Connection Meter® vznikl jako reakce na článek v časopise Internet. Tento měsíčník se stal kmotrem tohoto programu a jeho redaktoři napomáhali vývoji svými náměty. Po zveřejnění programu na CD časopisu reagovalo mnoho uživatelů, kteří program otestovali a upozornili na chyby a možná vylepšení. Všechny oprávněné požadavky jsme při tvorbě dalších verzí akceptovali, takže vznikl program, který obsahuje vše, co uživatel od programu této kategorie očekává.

Instalace a odinstalování programu

Protože provádíme pravidelné aktualizace, můžete mít v počítači vždy tu nejnovější verzi. Nejsnadnějším způsobem je její stažení z jednoho ze zrcadel. Program stahujte s pomocí www prohlížeče, nepoužívejte programy GetRight nebo jiné pomocníky, kteří často provedou změny na souboru. Program nainstalujete spuštěním staženého souboru - instalátoru (cmXXXf.exe). Ihned po instalaci se program spustí, vytvoří si zástupce v Nabídce Start a aktivizuje data. Program odstraníte ze systému klasickou cestou, jeho ukončením a prostřednictím Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech Windows.

Přeinstalování programu

Pokud potřebujete program odinstalovat a pak opět nainstalovat tak, aby byla uživatelská data zachována, postupujte prosím takto:

Řešení problémů

Pokud je program na vašem počítači nefunkční nebo se v době jeho aktivity objevují chybová hlášení, postupujte takto:

Autorská práva

Veškerá majetková práva k počítačovému programu Connection Meter® ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. vykonává Mgr. Tomáš Papoušek. Program je shareware, proto pokud chcete využívat všechny jeho funkce proveďte prosím jeho registraci.

Program vytvořili a na jeho vývoji se podílejí

Mgr. Tomáš Papoušek, ing. Miroslav Maněna, ing. Michal Bubílek, Jakub Holý, Miloš Eder, Marcel Lipovský, Peter Klein, Vatay V. Norbert, Éjsötét Esőfelhő, Decsi Zoltán , Bohuslav Šušoliak

Kontakt

Mgr. Tomáš Papoušek, Hedvábná 1118/9, 460 06 Liberec
Miloš Eder, Sněhurčina 674, CZ 460 15 Liberec 15 Starý Harcov

IČO: 666 33 291

http://conmet.cz/
http://www.epstudio.cz/

Prostředí programu

se skládá z:

Hlavní okno aplikace, Záložky, Přehledy, SMS brána, Textové záznamy, ConMet QIP Plugin, Podmínky užívání a postup při registraci programu, Přehled kompilací

Magyar: Olvass el