Textové záznamy

Tato funkce je dostupná jen v registrované verzi!!!

Při využívání Internetu zjistíte, že se Vám postupně hromadí texty, slova, hesla, přihlašovací údaje atd. Ukládání do běžného textového souboru není bezpečné ani pohodlné. Connection Meter obsahuje funkci pro ukládání libovolného počtu textů s libovolnou délkou. Vkládání do jiného textu nebo textových polí je pohodlné, pomocí předem určené kombinace kláves.

Vkládání přihlašovacích údajů je tak mnohem bezpečnější než přes automatické doplňování v prohlížeči kde má často přístup každý, kdo má přístup k počítači. Záznamy jsou chráněny jedním, společným heslem, stačí si tedy pamatovat jen toto jediné.

Na záložce Nastavení/Textové záznamy(, zkratky) je zobrazena tabulka s texty v pořadí, v jakém jste je do programu vkládali. Pod touto tabulkou naleznete tlačítka pro vkládání, úpravy a mazání jednotlivých záznamů.

Abyste si nemuseli pamatovat klávesové zkratky, můžete mít pro všechny záznamy jednu společnou. Tu si určíte v Nastavení/Aplikace/Pro ovládání Connection Meteru používat klávesové zkratky. Zde je na šestém míste klávesa pro otevření nabídky s textovými záznamy. Vložení je jednoduché, zvolíte klávesovou zkratku (výchozí Ctrl+Shift+T) a vyberete záznam. V nabídce jsou i textové záznamy bez klávesových zkratek.

Charakteristika a popis programu, Hlavní okno aplikace, Záložky, SMS brána, Přehledy, Statistika sítě, ConMet QIP Plugin, Podmínky užívání a postup při registraci programu, Přehled kompilací