Nejčastěji kladené otázky ohledně registrace

Co je to registrace?

Registrace je zařazení do seznamu uživatelů, kteří mají právo k užívání rozšířené, neomezené, registrované verze programu.

Connection Meter® je shareware. Existence tohoto programu je podmíněna zájmem uživatelů a jejich ochotou přispět na jeho další vývoj a aktualizace. Jediným příjmem zajišťujícím existenci Connection Meteru je poplatek za registraci. Tento program Vám při instalaci nebude vnucovat cizi produkty, lištičky nebo doplňky prohlížečů, neobsahuje reklamu a neodesílá statistické informace z Vašeho počítače jako některé programy, které o sobě tvrdí, že jsou „zdarma“.

Pokud se zaregistrujete, získáte přístup k rozšířené REGISTROVANÉ verzi, která obsahuje mnoho důležitých a užitečných funkcí. Výše registračního poplatku českého programu Connection Meter je v porovnání s cenou podobných zahraničních programů, vzhledem k počtu funkcí a četností aktualizací, jednoznačně bezkonkurenční. Z ohlasů, které máme od registrovaných uživatelů víme, že se jim registrovaná verze programu líbí a svého příspěvku na vývoj nelitují. Proto neváhejte a zařaďte se i Vy mezi spokojené uživatele registrované verze.

Co získám registrací?

Jediný program, ve kterém je vše, co je dobré mít vždy po ruce.

Za více než třináct let, co Connection Meter existuje, vzniklo a dřív nebo později zaniklo mnoho projektů. Je nepříjemné, když si na nějaký program zvyknete a za nějakou dobu ho musíte opustit, protože ho autor přestal aktualizovat. Na Connection Meteru budeme pracovat do té doby, dokud o něj budou mít uživatelé zájem a věřte, je mnoho těch, kteří si tohoto univerzálního pomocníka oblíbili.

Bohužel i my musíme platit povinné platby, provoz serveru a licence. Program proto nemůže být zdarma. Přiznáváme ale čestně: Connection Meter dělá reklamu jen sám sobě a jediné z čeho žije jsou příjmy z registrací.

Jaká je cena registrace?

Příspěvek na vývoj programu ve formě poplatku za registraci je už deset let stále stejný.

  • V ČR je cena registrace: 199/173 Kč. Registrační poplatek je možné uhradit bankovním převodem, zaslat poštovní poukázkou, platební kartou nebo prostřednictvím PaySec a PayPal.
  • Pro SR je cena registrace: 8,20/7,10 EUR. Registrační poplatek je možné uhradit bankovním převodem na účet vedený na Slovensku, zaslat poštovní poukázkou platební kartou nebo prostřednictvím PaySec a PayPal.

Registrace do zemí EU mimo ČR je na stránce programu možná jen pro NEPLÁTCE DPH, tedy jen pro soukromou potřebu. Pokud používáte program k podnikání a nejste z ČR, můžete si program registrovat např. na Sw.sk.

V jakém smyslu je registrace roční?

Registrace pro Vás znamená, že Vaše registrační jméno a přístupový kód jsou uloženy v databázi registrovaných uživatelů na serveru a díky tomu můžete stahovat a instalovat nové registrované verze. Vzhledem k neustálému vylepšování a aktualizacím programu získáte asi padesát verzí zdarma. Po roce si můžete registraci prodloužit nebo dál používat poslední staženou registrovanou verzi programu bez platné registrace. Ztrácíte tak ale zákaznickou podporu a možnost přístupu k službám serveru určeným jen pro uživatele s platnou registrací. Obnovením registrace získáte přístup k novým verzím programu, aktualizacím i zákaznické podpoře. Registrační poplatek za obnovení registrace není vysoký, proto téměř všichni registrovaní uživatelé zůstávají s platnou registrací.

Ztratil jsem registrační údaje. Co mám dělat?

Navštivte stránku Zaslat přístupové údaje nebo instalátor a nechte si opětovně zaslat serverem registrační údaje.

Mám platnou registraci a chci si ji rozšířit na další počítač.

Zvolte obnovení registrace a ve formuláři registrace zadejte Vaše současné registrační jméno doplněné o index, např. Jan Novák 2.