Podpora

Posílání SMS z počítače zdarma

Connection Meter je univerzální nástroj, ve kterém najdete celou řadu užitečných funkcí a pomůcek. Nemusíte program používat na měření, bude Vám dobře sloužit i jako SMS brána pro jednoduché a pohodlné posílání zpráv z počítače.

V hlavním okně programu stiskněte tlačítko SMS brány. Tu otevřete také kliknutím nad počtem SMS v plovoucím okně nebo přes pravé tlačítko myši v nabídce u ikony vedle hodin.

Posílání SMS

Zvolte příjemce, napište jeho telefonní číslo. Pokud máte v adresáři SMS brány kontakty, zvolte ze seznamu. Vybrat můžete také postupným psaní počátečních znaků jména příjemce z adresáře. Napište SMS.

Zvolte způsob předání, podle sítě příjemce:

  • WWW T-Mobile pro příjemce ze sítě T-Mobile

Jestli chcete, můžete odložit odeslání zprávy. Zvolte datum a čas kdy se má zpráva odeslat.

Potvrďte odeslání SMS, pokud Vás program požádá o přepsání nebo kontrolu přepsaného kódu, opište přepsaný kód z obrázku.

Nemusíte přepisovat kód, jde to i bez kódu

Connection Meter samozřejmě podporuje i posílání přes portály našich operátorů bez nutnosti přepisovat kód. Stačí jen zadat přihlašovací údaje v hlavním okně programu na záložce Nastavení/SMS brána, Přihlašovací údaje pro ... T-Zones, Vodafone park a před odesláním příslušnou bránu ze seznamu zvolit.

Nejčastěji zde hledáte: Connection Meter, norská předpověď počasí na yrno.cz, ConMet, QIP Plugin, SMS, poslat SMS zdarma, SMS T-Mobile, SMS O2, SMS Vodafone, volná SMS brána zdarma, jak zjistit operátora, zjistit operátora, zdarma SMS, SMS zdarma, jednoduchá funkční SMS brána zdarma, SMS z počítače zdarma, SMS T-Mobile, poslat SMS T-Zones, SMS do O2, funknční posílání SMS, ihned poslat SMS, jak poslat SMS z počítače, SMS zdarma poslat z počítače, poslat SMS zprávu z počítače zdarma, SMS přes Internet zdarma, jak poslat SMS, zdarma, funkční posílání SMS zpráv zdarma zde, SMS z počítače jednoduše a zdarma, jak poslat SMS, jak SMS, poslat SMS, SMS přes T-Zones, SMS T-Mobile zdarma, SMS Vodafone zdarma, SMS O2 zdarma, posílání SMS z PC, odesílání SMS zdarma: O2, T-Mobile i Vodafone, SMS z počítače do mobilu zdarma, bezplatné posílání SMS z počítače, SMS z počítače pohodlně a zdarma, rychlé posílání SMS, odesílání SMS z PC, rychle poslat SMS, jednoduché poslání sms, odesílání sms pohodlně z PC a zdarma, software na odesilani SMS z PC, program na posílání SMS, posílání SMS do O2, posílání SMS do T-Mobile, posílání SMS do Vodafone zadarmo, posílání SMS bez placení, zdarma, program na posílání SMS, SMS, poslat SMS, SMS zdarma odesílání z PC, poslat SMS zdarma do všech sítí, aplikace posílání sms z internetu, SMS zdarma do všech sítí