Podpora

Oznamování pošty

Opravdu hodně užitečnou funkcí Connection Meteru je oznamování pošty. Přímo v plovoucím okně nebo zvukem přes vnější reproduktory nebo vnitřní reproduktor ve skříni počítače jste upozorňováni na nové zprávy v libovolném počtu schránek elektronické pošty. Tuto funkci můžete použít i pro oznamování pošty pro jeden z nejpoužívanějších poštovních serverů, Gmail. Nastavení je rychlé a snadné.

Na záložce Nastavení zvolte větev Oznamování pošty a klikněte na tlačítko Přidat. Zadejte název poštovního účtu, například seznam.cz.

Oznamování pošty

Zadejte údaje pro zjišťování nové pošty, ty Vám sdělí provozovatel, správce Vašeho poštovního účtu. Zadává se jméno poštovního POP3 serveru (pro GMail zadejte gmail.com, jinak např. pop3.seznam.cz), přihlašovací jméno a heslo.

Můžete si určit u způsob oznámení nové pošty v plovoucím okně, zvukem, dialogovým oknem atd.

Velmi užitečné je oznámení zvukem na reproduktoru ve skříni počítače, ne vždy máte zapnuté hlavní reproduktory pro přehrávání zvuků. Definice tohoto zvuku je jednoduchá: frekvence tódu, délka v milisekundách, pauza, atd. Nadefinujte tedy například 880,15,5,1320,15,5,880,15,5,1320,15,0 a zkuste Přehrát.

Nejčastěji zde hledáte: Connection Meter, ConMet, QIP Plugin, přesné počasí na yrno.cz, oznamování pošty, oznamování emailu zvukem, oznamování pošty mp3, oznamování pošty GMail, oznamování pošty Seznam.cz