Podpora

Adresář

Adresář se stal součástí Connection Meteru v době, kdy se stala jeho součástí i SMS brána. Jeho ovládání není složité, přesto umožňuje jednoduchou správu kontaktů a co víc, připomene Vám narozeniny nebo jmeniny Vašich přátel. Adresář otevřete přes tlačítko v hlavním okně programu. Otevřít ho můžete také přes tlačítko Adresář přímo v SMS bráně, z hlavní nabídky programu Nástroje/Adresář nebo kliknutím na jmeninami v plovoucím okně.

Adresář

Tabulka je podobná např. listu tabulky v Excelu, každý řádek představuje jeden kontakt. Vyplňovat můžete jednoduše kliknutím myši v poli, které chcete změnit a zadáním obsahu na klávesnici. Ve sloupcích sms doručit přes, narozeniny a jmeniny je možný výběr ze seznamu, resp. kalendáře.

Aby Vás program na výročí upozornil, zaškrtněte pod tabulkou Oznámit narozeniny a jmeniny. Např. v okně pomůcek, v kalendáři, uvidíte den s výročím označený hvězdičkou a když nad tímto dnem kliknete, zobrazí se bližší informace.

Kontakt odstraníte jednoduše tak, že přes pravé tlačítko myši nad řádkem otevřete místní nabídku a v ní vyberete Odstranit kontakt ...

Nejčastěji zde hledáte: Connection Meter, yr.no.cz na yrno.cz, ConMet, QIP Plugin, připomínání narozenin a svátků, připomenout svátek, připomenout narozeniny, připomínání narozenin