Novinky a tipy

Nové stránky programu [24.06.2011]

Už je to tady. Spolu s Milošem Ederem jsme pro Vás připravili nové stránky programu. Bylo už na čase, ty staré jsme tu měli od roku 2003 a podle známého rčení o kovářově kobyle jsme se věnovali hlavně práci na Connection Meteru a prezentacích našich zákazníků.

Před půl rokem jsme se dohodli, že stejně, jako jsme vylepšili firemní web, změníme i grafiku a strukturu stránek Connection Meteru. V květnu Miloš navrhl grafiku, přípava stránek se tak rozeběhla. Hlavním motivem stránek je pes. Přítel, který pomáhá, když je to zapotřebí, stejně tak jako by Vám měl být dobrým a užitečným společníkem i Connection Meter.

Nové stránky vycházejí strukturou z těch starších, na mnoha místech jsme je ale zjednodušili a vylepšili:

  • hlavní stránka o programu slouží k představení projektu, stejně tak jako stránka funkce a ukázky
  • v části novinky a tipy budou vždy informace o nejnovějších verzích, případně o všem novém, co se kolem programu děje
  • nejdůležitější částí je stránka podpory, zde najdete popisy funkcí a postupy, užitečné pro Vás budou určitě i online nástroje, seznam podpory se roluje tak, jak procházíte jednotlivé kategorie
  • stažení nyní umožňuje stahování registrované verze pomocí vyskakovacího dialogu sloužícího k ověření údajů, podobně funguje i stránka s formulářem zaslání přístupových údajů nebo instalátoru elektronickou poštou
  • diskuzi jsme zachovali v původní podobě

Na každé stránce je v horní části řada tlačítek, která Vám poslouží k uložení, zaslání nebo sdílení adresy stránky s přáteli.

Abyste nemuseli hledat nebo nezůstali ztraceni, obsahují stránky celou řadu přesměrování ze starších adres. Vaše uložené odkazy na původní stránky tedy budou velice často fungovat.