Novinky a tipy

Connection Meter 9.3.8 [26.11.2017]

Stahujte Connection Meter 9.3.8:

  • Funkce textové záznamy byla upravena pro novou verzi Mozilla Firefox
  • Vzhldem k omezením prohlížeče Mozilla Firefox je možné vkládat přihlašovací údaje jen pomocí klávesových zkratek.
  • Z programu byla odstraněna podpora WWW Vodafone a Vodafone Parku.

Verzi stahujte prostřednictvím funkce Upgrade nebo na stránce Stáhnout.

Fórum o programu Connection Meter [20.09.2017]

Na stránce PacoNun jsme pro uživatele Connection Meteru spustili sekci, věnovanou tomuto programu. Pokud řešíte jakékoliv problémy s tímto programem, případně máte nějaké problémy s vaším připojením k Internetu, obraťte se na nás v tomto fóru. Pokud to bude v našich silách, pomůžeme, poradíme Vám. 

Nefunguje posílání SMS? [10.09.2015]

Connection Meter komunikuje s okolím prostřednictvím prohlížeče www stránek, který je součástí Windows, nyní nejčastěji pomocí Internet Exploreru. Proto v případě jakýchkoliv problémů při komunikaci Connection Meteru s okolím v první řadě ověřte, jestli je Internet Explorer ve vašem počítači funkční a jestli příslušné stránky načítá (např. pro upgrade je nutné, aby program zvládal komunikaci s https://conmet.cz a https://conmet.cz). Jakmile začne načítání stránek v tomto prohlížeči pracovat, začne pracovat i načítání stránek v Connection Meteru.

V případě využívání T-Zones (např. k posílání SMS) je nyní nutné potvrdit podmínky užívání T-Zones. Proto v první řadě navštivte pomocí prohlížeče tuto stránku a přejděte na SMS bránu. Po (prvním) přihlášení budete požádáni o doplnění některých informací a jakmile se vám otevře SMS brána na stránce operátora, máte přístup k bráně volný a můžete opět vuyžívat i posílání SMS.